Wypożyczalnia Aut Tarnów

Wypożyczalnia Aut Tarnów

 Proponujemy usługę wynajmu samochodów osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie profesjonalną obsługę, komfortową oraz pewną jazdę i nowoczesne oraz niezawodne modele samochodów. Działamy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a też Nowego Sącza. Dla naszych konsumentów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dyscyplinie. Dbamy o prawidłowy stan techniczny naszej idealnej floty. Pojazdy regularnie przechodzą precyzyjne przeglądy i posiadają odpowiednie pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z wyświadczanych przez naszą firmę profesjonalnych usług skorzystały już dziesiątki usatysfakcjonowanych klientów, również indywidualnych, jak i prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie opisującą naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezdyskusyjnego minimum oraz ponadprogramowe promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie lub ewentualnie Katowicach. Staramy się spełnić oczekiwania nawet naszych w najwyższym stopniu wymagających kontrahentów. Wskutek tego także przygotowaliśmy gigantyczną ofertę w interesujących cenach. Szczegóły znajdują się na domenie carsprint.pl.

Do kogo adresujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni aut?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, która oferuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego kontrahenta przystępujemy w sposób indywidualny, przystosowując propozycję do jego oczekiwań, potrzeb oraz preferencji.

Prowadzona przez nas wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem aut osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można pożyczyć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Gwarantujemy sprawne technicznie samochody, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a też stały dostęp do naszego serwisu. Nasi kontrahenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem i czystym i zadbanym samochodem.

Cena wypożyczenia auta nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dzienna. W jej skład wstępuje ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla pełnego komfortu oraz satysfakcji naszych klientów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne i niezmiernie dogodne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru dużo ekskluzywnych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w przygotowanej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów interesującą oraz wszechstronną propozycję najmu samochodów na obszarze województwa małopolskiego i podkarpackiego. Mamy gigantyczne doświadczenie w branży i bezustannie podnosimy własne kwalifikacje. Naszym celem jest pełne zadowolenie oraz satysfakcja klientów. Dokładamy wszystkich starań, by każde zlecenie zrealizować z największą dokładnością.

Dzięki nam nasi konsumenci są w stanie trafić wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej czy też otrzymać natychmiastową pomoc w wypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy pojazd na lotnisko oraz umożliwiamy dojazd na konferencję służbową bądź też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z opisującą nas propozycją i skorzystania z usługi najmu samochodu.