Urokliwa rzeczna wycieczka – Rzekami.pl

Urokliwa rzeczna wycieczka – Rzekami.pl

Masz już dość monotonnych weekendów spędzanych przed telewizorem? Pragniesz zabrać rodzinę i dzieci na ciekawą wyprawę, która pozwoli Wam obcować z naturą oraz aktywnie spędzić wolny czas? Jeśli nie masz z perspektyw lub pomysłu na to, dokąd zabrać rodzinę – sprawdź ofertę Rzekami.pl. Jako pierwsza firma na Mazowszu oferujemy spływ kajakowy Wkra, Wisłą bądź Narwią. Mamy profesjonalny sprzęt, który zezwoli Wam popłynąć wybraną rzeką, zapoznać bliżej naturę, spędzić przyjemnie wolny czas, odprężyć się oraz przede wszystkim cudownie spędzić dzień, dbając nie tylko o zalety rodzinne, jednak też ruch. Aktywne spędzanie czasu w odlotowym miejscu – to propozycja, jaką przygotowaliśmy.
Jeżeli jednakże spływ kajakowy Pomiechówek to dla Was zbyt znaczące wyzwanie, jako nieliczni oferujemy pontony – znakomity wybór dla rodziny. Nie istotne, czy przybędziecie we dwoje, lub też w siedem osób – suma spływu jest taka sama. Cała rodzina bez problemu zmieści się do bezpiecznego pontonu i będzie zdołała przepłynąć rzeką Wkrą. Na jakimkolwiek etapie dbamy o sprzęt, sprawdzamy szlak oraz co najważniejsze – gwarantujemy akcesoryjne atrakcje, jakie pozwolą Wam spędzić przyjemnie wolny czas.
Oferta Rzekami.pl skierowana jest nie tylko do rodzin – wiele agencji eventowych organizuje u nas wyjazdy służbowe, integracyjne spływy kajakowe czy również atrakcje dla uczniów. Dbamy o transport (jeżeli nie macie auta, z rozkoszą odbierzemy Was z Pomiechówka, a po spływie odwieziemy na przystanek) i pokazujemy, że dla nas najważniejszy jest Konsument oraz jego idealna zabawa w czasie spływu.
Zatem jeśli poszukujesz interesującego żadnego pomysłu na spędzenie weekendu, pragniesz sprawić swoje umiejętności w trakcie spływu kajakiem lub najzwyczajniej w świecie w idyllicznej aurze popływać z familią pontonem – serdecznie zapraszamy do nas. Dla firm i agencji eventowych przygotowaliśmy przydatną ofertę współpracy – też serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów. Poznaj uroki spływów kajakiem lub też pontonem, zbliż się do natury i sprawdź, jak urokliwe jest pływanie Wkrą, Wisłą bądź też Narwią – to wszystko z propozycją Rzekami.pl

Więcej na stronie internetowej – http://www.rzekami.pl/splywy-wkra/